Jednu z prvních jarních výprav jsme navzdory běžným zvykům naplánovali do liberecké ZOO. Podle mnohých na takový výlet bylo ještě brzo a kvůli zimě byla většina výběhů zazimována. Opak byl ale pravdou a tato doba měla několik nesporných výhod. Za největší považuji to, že zahrada byla většinu naší návštěvy prakticky prázdná a nemuseli jsme brát ohledy na ostatní návštěvníky při naší zábavě. Nebyl problém se u každého výběhu pozastavit a důkladně si ho prohlédnout.
Po prohlídce pohodovým tempem nám ještě zbývalo dostatek času, aby jsme se vydali do klubovny a zahráli si desetiletí oblíbenou hru s touto výpravou i tématickým názvem“ Na medvěda“. Při běžných programech a schůzkách na ní většinou času moc nezbývá a tentokráte jsme se mohli vyřádit.
Výprava byla díky své pestrosti (vlak – procházka – zoo- tramvaj – klubovna) a netradičnosti zajímavá i když zároveň náročná. Když jsem přišel domů, velmi rád jsem si na chvíli odpočinul a jsem si jistý, že ostatní kluci to měli stejně. Kor, když většinu tvořili naši nejmenší, kteří se s tím vším poprali naprosto výborně.
Minulé výpravě ZDAR!! a brzo se můžeme těšit na další. Hurvajz

Comments are closed.

Post Navigation