Na jarní víkendovku se vydáme do Lužických hor k úpatí Hvozdu. Na výpravu pojedeme opět společně s 2. chlapeckým oddílem. Bydlet budeme na skautské chatě Seleška .

Sraz: pátek 12. 4. v 15:00 na nádraží ČD v Turnově
Návrat: neděle 14. 4. v 16:39 na nádraží ČD v Turnově

S sebou: Do batohu (!) srovnat: spacák, věci na spaní (tepláky, ponožky, tričko…), hygienické potřeby (zubní kartáček, pasta, mýdlo, ručník, hřeben, ev. pravidelně užívané léky), zápisník, tužka, KPZ, nůž, uzlovačka, tři papírové koule, šátek na hry (aby šli zavázat oči), pláštěnka, čelovka (nebo jiná svítilna), náhradní oblečení (kalhoty, mikinu, spodní prádlo a ponožky), tepláky do chaty, přezůvky. Dále malý batůžek na výlety, láhev na pití, raději i kulicha rukavice a nákrčník. Starší 10-ti let členský průkaz Junáka nebo jinou průkazku s fotografií a datem narození a studenti nad 15 let studentský průkaz pro prokázání věku ve vlaku
Chata je od nádraží vzdálena cca 7,5 km chůze, proto co si do batohu zabalíte, to si ponesete!

Na sebe: pevné boty, oblečení vhodné na cestu, střediskové (vínové) tričko, skautský šátek

Stravování: Páteční večeři si veze každý sám. Ostatní jídlo bude zajištěno.

Cena: 400 Kč
Přihlašovat se můžete pomocí tohoto odkazu do středy 10.4.2019 do 19:00. Kapacita chaty je omezená, proto s přihlašováním raději neotálejte. Event. dotazy směřujte na garanta akce Marka Fapša – Bublu (777 664 008)

Comments are closed.

Post Navigation