Pravěcí lidé, mamuti, přesličky, Blondýna a Kámen. Tak taková byla letošní pravěká mikulášská taškařice, která se uskutečnila v průběhu odpoledne v sobotu 04.12.2010 v jeskynních prostorách sálu Střední umělecko-průmyslové školy v Turnově. Celé středisko se na pět hodin proměnilo v pravěké človíčky, které si pro ostatní v sále připravilo krátký umělecký program. Tancování, pravěké scénky, ale i zajímavé soutěže pravěkých tlup – to vše se odehrávalo pod taktovkou našeho oddílu, který letošní mikulášskou připravil. Letos jsme viděli celých 15 scének a vystoupení, což je bezesporu rekordní počet.

V průběhu mikulášské jsme se také dozvěděli výsledky soutěže Conspectus a také večerní hry Vyzvědač. Gratulujeme k vítězství Zeleným ve Vyzvědači a děkujeme za účast všem, kteří přihlásili fotografie do soutěže Conspectus. Sešlo se jich opravdu požehnaně. Za nejlepší masku mamuta dostal odměnu Antonio z I.chlapeckého oddílu, odměna za nejlepší scénku byla předána 4. chlapeckém u oddílu.
A nakonec – nakonec přišel i Mikuláš s Andělem a rozdali pravěkou nadílku. A příští rok? Nechme se představit, ale Mikulášská určitě bude!

Comments are closed.

Post Navigation