Již druhým rokem jsme se vydali na výpravu ke krmelcům, která se konala 28.12. od 9 do 12 hodin. Tentokráte se akce zúčastnilo 10 statečných. A to jmenovitě: Bubla, Bejk, Bělas, Hurvajz, Eman, Kája, Komár, Matouš, Ondra a Stjů.

Potom co jsme se všichni sešli, jsme vyrazili z pelešanského parkoviště směrem na Valdštejn zadem po cestě, kde jsme si zahráli první hru a zařádili si ve sněhu. Před Valdštejnem jsme se spočítali a po konstatování, že nám nikdo nechybí výprava mohla dál pokračovat směrem na Konice. Mezi Valdštejnem a Konicemi Eman objevil úžasnou hru a to, všechny svolat pod méně vzrostlý jehličnatý strom a zaklepáním hodit sníh na úplně všechny. A tak jsme velice pomalým tempem dorazili až na Konice. Tam jsme nakrmili zvířátka jablky a suchým chlebem který jsme si
přinesli ze svých domovů a potom jsme oslavili ve velikém stylu oddílový Silvestr. Vypili se celé 2 lahve nealkoholického ovocného sektu Ruby bubble. Pak jsme po sobě uklidili místo oslav a vypravili jsme se dál naší poutí. Cestovali jsme zase směrem na křižovatku a odtamtud na Kalvarii, kde jsme se podívali pouze na kapličku (nahoru jsme nelezli kvůli sněhu) a odtamtud dolů do Pelešan na parkoviště kde proběhla závěrečná největší sněhová bitva a následný rozvoz domů ve 12 hodin.

Comments are closed.

Post Navigation