Družinové výpravy 3.4.2011 Eman, 3.4.20118.4.2011 Bobři a Výři Přípravy na družinovou výpravu začaly již na naší schůzce přibližně měsíc před samotnou výpravou. Jednomyslně si Výři vybrali výpravu do bazénu (další varianty byly ZOO a pohádkové divadelní představení). Po prvotním nadšení, kdy chtěli jet úplně všichni, se v neděli 3. dubna sešli v 7:10 na vlakovém nádraží ČD pouze čtyři Výři (Mikuláš, Tomáš, Míša a Eman) a čtyři Bobři (Radim, Vydra, Filozof a Motor). Cestou do Liberce s námi jeli i Kamzíci. V bazénu jsem strávili 2 hodiny (z toho asi 1 hodinu na tobogánu, 45 minut v venkovní řece a 10 minut ve vířivce). Čas utíkal jako voda a my jsem se vlakem ve 12:39 vrátili zpět domů a užívali si opravdu letního nedělního odpoledne. Můžeme se těšit na příští výpravy, kde se snad sejdeme již v hojnějším počtu… Akce 2011kronikavypravy
Víkendová výprava Českým rájem 8.6.201815.6.2018 POZOR ZMĚNA!!! vzhledem k menšímu počtu kluků, kteří se přihlásili na víkendovou výpravu, jsme se rozhodli akci udělat v jiném formátu a to v Českém ráji a pouze ze soboty na neděli. Sraz: v sobotu 16.6. v 8:25 na hlavním vlakovém nádraží Návrat: v neděli 17.6. v 12:30 v klubovně… Read More